Treba da operisem prepnosku kilu ali imam veliki strah. Danima me obuzima. Interesuje me koja anestezija je najbolja s obzirom na moj strah? Drugo pitanje je da li je obaveza da se pre operacije daje sedativ ili mi je to hirurg tek onako rekao? Inace povrsno se razumem u medicinu jer imam zavrsenu srednju medicinsku školu!!! Hvala unapred!!!!

    Odgovoreno: 15. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Ne brinite. Operacija preponske kile je veoma jednostavna i imajte poverenja u vaseg hirurga. Tip anestezije odredice anesteziolog.

      ass dr med sc dragan milic