Vec 2 godini osecam bol dolu kaj preponite desno, ovaj bol ga osecam celi 2 godine svaki dan ptreko ceo dan kad sedim, lezim i hodam, ne radim nista fizicko optovaruvanje. . . . Bio sam kod doktora i su mirekli da nemam kile, tuku da kanal mi prosiren, , dali da insistiram na operacije jer ovo ovako ne ide. . . . . . . Poz odnapred hvala. . .

    Odgovoreno: 15. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Moguce je da se radi o neuralgiji (ukljestenje zivca) , takodje moguce je da se radi i o zacetku kile. Na zalost ciljno lecenje ovog stanja ne postoji. Uradite i uz pregled trbuha.

      ass dr med sc dragan milic