Poštovani, pošto sam pročitala da nećete raditi do avgusta u nisu, da li postoji mogucnost da vas kontaktiramo dok ste u beogradu, radi pregleda moje bake? Ako niste u mogucnosti molila bih vas da me uputite na doktorku koja je kod vas specijalizirala i koristi vasu metodu lecenja otvorenih rana kod bolesti vena. O njoj sam citala u nekim novinama, ali nisam zapamtila ime niti ustanovu u kojoj radi znam samo da radi u beogradu. Unapred zahvalna!!!

    Odgovoreno: 14. 03. 2010.
    • Poštovana,
      U beogradu ne mogu obavljati preglede zbog prirode mog posla. Sa radom pocinjem u nisu od avgusta meseca. Mozete se javiti na pregled ili kod dr jelene adam u kbc zvezdara ili dr iliji kuzmanovicu u ambulantu klinike za vaskularnu hirurgiju kc srbije (cetvrtkom) . Ako baka ima rane na nogama i ako su one venskog porekla, dobice neophodne carape za lecenje o teret fonda, dakle besplatno.

      ass dr med sc dragan j milic