Za doktora milica bolujem od unutrasnjih vena dugo godina a ima 2 meseca kako me svrbe pogotovo desna noga i to u predelu vise cuklja stim sto je i uza od leve noge. Bolujem od kicme, kuka i kolena i cekam za operaciju desnog kuka. Imam i sum sa srcu i pritisak uz pratnju kardiologa dr. Kitanovica. Vene su mi nasledne a niti pije niti pusim a imam 84kg. Gpdina mog rodena je 1934. Nadam se da sam bila dovoljno jasna i da cu vas u skorije citati ili ako je moguce vas videti. Sa veliko postovanje ilic krinka

    Odgovoreno: 07. 03. 2010.
    • Poštovana,
      Da bismo tacno postavili dijagnozu potrebno je da uradite dopler pregled vena i arterija nogu, krvnu sliku i laboratorijske analize krvi. Sa nalazima javite se da zakazemo pregled.

      ass dr med sc dragan milic