U komentarima na tekst o vama u blicu sam pročitao o tome da ste započeli sa ispitivanjem vena kod osoba obolelih od multiple skleroze (vezano za istraživanja dr zambonija) . Molim vas samo da mi odgovorite da li je to istina. Hvala u svakom slučaju.

    Odgovoreno: 22. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Da. Poceli smo ispitivanja vena kod obolelih od ms-a. Upravo zavrsavamo protokol i nadamo se da cemo studiju poceti za manje od mesec dana. Inace, ceo projekat radimo u dogovoru sa dr paolom zambonijem koji je nas dugogodisnji prijatelj.

      ass dr med sc dragan milic
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #52679