Postovani, operisala sam prosirene vene pre 10 godina kod sada pokojnog profesora dr mihaila vučinića. Bila sam prezadovoljna olaksanjem u nogama i oziljci su skoro nevidljivi. Medjutim pojavile su mi se nove vene molila bih vas da mi odgovorite kako mogu da zakazem pregled kod vas? Da li mozda radite i negde u beogradu? Hvala

    Odgovoreno: 22. 02. 2010.
    • Poštovana,
      Dodjite na pregled 27. 2. 2010. U 9h i 30 minuta u ambulantu vaskularne klinike klinicki centar u nisu. Ponesite nalaze sa sobom.

      ass dr med sc dragan milic