Mene konkretno zanima kako mogu da zakazem pregled kod doktora milica a da ne moram da molim doktore za upute jer je jako tesko preskociti lokalne zdravstvene centre i doci direktno u sekundarnu zdravstvenu ustanovu kao sto je klinicki centar nis. Moja majka ima ozbiljan problem sa venama i gangrena joj polako zahvata desnu nogu (sto se vidi po crnoj boji i mrtvim krvnim sudovima) . Lokalni lekari je godinama bezuspesno lece injekcijama i zanemaruju cinjenicu da je uz to i dijabeticar, srcani bolesnik i da postoji i nasledni faktor (njena majka je umrla u tim godinama od mozdanog udara) . Do sada su dijagnostifikovali trombove u krvnim sudovima nogu, dok magnetna rezonanca glave pokazuje 4 manja mozdana udara od ugrusavanja krvi. Inace ona ima 58 godina. Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 06. 02. 2010.
    • Poštovana,
      Na zalost ja cu biti odsutan zbog boravka u usa i beogradu nekoliko meseci i pocecu sa radom od avgusta meseca te vam savetujem da se javite kolegama na vaskularnoj klinici kc nis koji su potpuno kompetentni da urade pregled i odrede najbolji tretman za vasu mamu.

      ass dr med sc dragan milic