Primetila sam da su mi se pojavile prosirene vene na nogama. . . Bole me i umaram se brzo sta da radim. . . Da li je bolje da ih otklonim sada dok ih ima manje ili da sacekam jos. . . Unapred hvala???

    Odgovoreno: 05. 02. 2010.
    • Poštovana,
      Odluka o tretmanu obolelih vena donosi se na osnovu klinickog pregleda i dopler nalaza tako da vam savetujem da se javite vaskularnom hirurgu na pregled radi donosenja odluke o eventualnom operativnom lecenju.

      ass dr med sc dragan milic