Poštovani doktore miliću, pre par meseci ste mi dali odgovor na par postavljenih pitanja u vezi sa tumačenjem dijagnoze doplera vena nogu supruga, i dali nam savet o nošenju specijalne čarape i korišćenju flebodie, sve do odrađivanja operacije, kako bi se regulisala insuficijencija ušća glavne safenske vene na potkolenici leve noge. Vi ste sve to lepo i profesionalno objasnili, i jako smo vam zahvalni na tome, ali kada se suprug obratio svom vaskularnom hirurgu sa molbom da mu da uput za niš, zbog dobijanja elastične čarape, kao i zbog konsultacije za dalje-znači, da se utvrdi procedura oko pregleda i obavljanja intervencije, on ga je odbio, obrazloživši da operacija nije potrebna, takođe ni čarapa, samo mu je uveo da, po vašem savetu, pije flebodiju. Kako bez uputa lekara iz leskovačke bolnice (sujeta ili nešto drugo) ne možđemo da zakažđemo i obavimo pregled u bolnici u nišu, molimo vas da nam odgovorite kada ćete biti u niškoj bolnici, da li možđemo da kod vas obavimo pregled-koji ćemo, naravno, platiti, i da li vi radite ove operacije? Jer, ako renomirani stručnjak, kao vi, da svoje mišljenje o neophodnosti intervencije, nadamo se da će to biti dovoljno ovdašnjim lekarima za dobijanje uputa i lečenje u niškoj bolnici o trošku fonda. Ako je to neizvodljivo, molimo vas da nas uputite na neku privatnu kliniku u nišu, mada bismo ja i suprug voleli da dođemo lično do vas, jer smo, gledajući vas u emisiji na "bell ami-ju"videli da ste dobar čovek, veliki stručnjak i požrtvovan lekar. Unapred vam se zahvaljujemo i očekujemo vaš odgovor! Supružnici iz leskovca

    Odgovoreno: 05. 02. 2010.
    • Poštovana,
      Mozete doci na pegled kod mene u zadnoj nedelji februara (23-28) u prepodnevnim satima (oko 8h i 15 minuta ujutro) . Ponesite sa sobom nalaze koje imate. Ja privatno ne radim nigde, tako da cemo sve pregled obaviti u kc nis.

      ass dr med sc dragan milic