Vec duze vreme imam blage bolove na desnoj strani abdomena. Radila sam nalaze, sedimentacija mi je uredu kao i krva slika, glukoza i crp su takodje uredu, ali imam povecanu koncentraciju ldh (279) . Radila sam i ultra-zvuk i rekli su mi da je sve uredu. Pa me interesuje da li ti bolovi mogu biti povezani sa slepim crevom? Nisam imala mucnine, niti povisenu temperaturu.

    Odgovoreno: 27. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Akutno zapaljenje slepog creva ide sa drugacijom klinickom slikom tako da vi sigurno nemate upalu slepog creva. Brojna stanja mogu dovesti do blagih bolova u desnoj polovini trbuha. Najvaznije je da su vam lab. I uz nalazi uredni.
      ukoliko bolovi ne prestaju ni posle par meseci, ponovite pretrage.

      ass dr med sc dragan milic