Postovanje dragi kolega! Elefantijaza za mene kao ambulantnog pedijatara predstavilo je samo dg. Koja se uci u kjigama sve do juce kad su mi doveli dete od 13 god. Sa ogromnom elefantijazom desne noge. Dete je bilo jako febrilno sa temp. 39. Bez simptoma upale respiratornog trakta. Nalazi pokazuju znakove infekcije, povisena se, le, crp, i laka urinarna infekcija. Da li je moguce dovesti dete kod vas na tretman ili rehabilitaciju. Molim vas da mi odgovorite odmah! Unapred, hvala

    Odgovoreno: 18. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Dete moze doci kod mene na pregled u spec vaskularnu ambulantu kc nis u petak 22. 1. 2010. Od 9-14h. U medjuvremenu neka urade dopler pregled vena nogu.

      ass dr med sc dragan milic