Pre dve nedelje operisao sam laparoskopski zucnu kesu, medjutim posle vadjenja drenova, koji izgleda da nisu radili kako treba, i dalje mi se zadrzala izvesna kolicina tecnosti. Zanima me kako da se toga oslobodim i da li postoje neke negativne posledice?

    Odgovoreno: 18. 01. 2010.
    • Poštovani,
      Obicno se 'tecnost' o kojoj govorite posle izvesnog vremena resorbuje (nestaje) iz trbusne duplje. Nemate razloga za brigu. Potrebne su samo redovne kontrole.

      ass dr med sc dragan milic