Postovani, vec 2, 3 godine izgleda da imam suljeve. Kao da mali balon viri iz debelog creva. . . . To mi ne predstvalja bas neki narociti problem, ponekad mi smeta prilikom kupanja i dva puta me je bas zabolelo kad sam se fizicki naprezao, jedva sam se istusirao. Da li da posetim lekara, plasim se da se nesto ne iskomplikuje??? Pozdrav

    Odgovoreno: 18. 01. 2010.
    • Poštovani,
      Svakako da se javite lekaru na pregled i nemojte se plasiti jer se nece nista iskomplikovati. U medjuvremenu savetujem vam da odrzavate savrsenu higijenu, da uzimate tab. Phlebodia (600) 1x1 u trajanju od 3 meseca i da koristite neku antihemoridalnu mast (factu na primer) .

      ass dr med sc dragan milic