Poštovanje, zanima me da li operacija žuči bilo kojom metodom ostavlja neke posljedice na osobu? I ako ostavlja koje su?

    Odgovoreno: 15. 12. 2009.
    • Poštovani,
      Moguce je da dodje do blazih postoperativnih komplikacija: otok, podliv, serom. Moguce je da dodje i do neuralgije i bolova u predelu reza. . . . . Ovo su najcesce komplikacije i najbenignije a moguce je da dodje i do tezih komplikacija.
      ipak treba reci, da najveci broj bolesnika nema izrazenijih problema nakon operativnog zahvata.

      ass dr med sc dragan milic