Poštovani pre dve godine odstranjene su mi obe dojke i stavljeni inplantati.Prilikom operacije pukao je grudni mišić leve dojke koji je premošćen sa trbušnih mišića.Hirurški nemam problema,ali me zanima da li mogu da radim vezbe koje podrazumevaju zgibove,stoj na rukama,obizanje tela na rukama i sl što podrazumeva popriličnu aktivaciju grudnog mišića.

    Odgovoreno: 13. 04. 2007.

    • Postovana Gosp Nevena, Najbolje je da ovo pitanje postaviti hirurgu koji vas je operisao. Ne razumem zasto je bila potrebna plastika misica i o kakvom "pucanju" grudnog misica se radi. U principu ne bi trebalo da imate bilo kakva ogranicenja.
      S postovanjem,
      ass dr med sc Dragan Milic