Imam 26 god imam prosirene vene radim na takvom mestu gde sam 8h na nogama i veoma tezak posao fizicki probao sam sve moguce masti i elasticni zavoj carapa ali nista bolovi i otok je isti sta bi trebao jos da uradim

    Odgovoreno: 07. 12. 2009.
    • Poštovani,
      Potrebno je prvo uraditi dopler pregled vena nogu kako bi se postavila tacna dijagnoza kao i stadijum vase bolesti.
      savetujem vam da redovno nosite elasticne carape jace kompresije (tubulkus elasticna carapa) tokom celog dana i da ih skidate samo nocu kada spavate. Takodje mozete koristiti i tablete phlebodia 1x1 tokom 3 meseca. Do boljitka bi trebalo da dodje vec nakon dvadesetak dana od redovnog nosenja tubulkus elasticne carape i uzimanja tableta phlebodia.

      ass dr med sc dragan milic