Radio sam laparaskopiju zucne kese. Interesuje me ishrana i posto se bavim borilackim vestinama i malteracijom za koje vreme smem poceti sa treninzima i radom. Unapred zahvalan s postovanjem. Zoran

    Odgovoreno: 07. 12. 2009.
    • Poštovani,
      Ukoliko niste imali smetnje pre operacije sa ishranom nemate posebna ogranicenja ni posle operacije. Mozete u pocetku biti oprezni pri konzumiranju masne hrane ili pri konzumiranju jaja. Sa treninzima mozete poceti vec nakon 10-15 dana. U pocetku, naravno, laksi treninzi a potom i postupno, tokom nekoliko nedelja, i teze vezbe.

      ass dr med sc dragan milic