Ja imam 22 godine.Bila sam skoro kod doktora Zivica na pregledu. Imam na desnom listu prosirenu venu. On mi je prepisao tablete Phlebodia,da ih pijem mesec dana,pa da se javim na kontrolu za tri meseca sa uradjenim doplerom. Mene zanima,da li te tablete stvaraju zavisnost,u smislu,da cu morati da ih pijem uvek ako zelim da se ta vena ne pojavljuje,ili taj lek ipak moze da je zaleci.

    Odgovoreno: 25. 04. 2008.
    • Phlebodia je diosminski preparat koji ne stvara nikakvu zavisnost. Odlican je preparat i daje znacajna klinicka poboljsanja kod oboljenja vena. Na zalost, nije moguce resiti problem prosirenih vena lekovima ili kremama anakon propisane terapije procenice se sta je za vas najbolje. U dobrim ste rukama i poslusajte savete dr Zivica.
      ass dr med sc Dragan Milic