Prilikom pregleda košnica (pčelar sam hobista) , došlo je do pada košnice pri čemu je ista skliznula niz nogi i pri tom je nagnječila ali i oštetila kožu. Namazao sam više puta sa mašću na bazi propolisa, ali došlo je do sušenja kože, svraba i moje neopreznosti da češem povređeno mesto,. . . Od nedavno, primenjujem ekcemol i trudim s da kada se svrab pojavi, odmah ponovo nanosim ekcemol. Poboljšanje je primetno. Da li sam na pravom putu i koliko traje lečenja. Inače zahvaćen je deo noge odmah iznad stopala i zgoba u prečniku od oko 8 - 10cm (slika u prilou) . Zahvaljujem unapred.

    Odgovoreno: 01. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Predlazem vam da ovo pitanje postavite dermatologu na ovom istom sajtu jer su oni daleko kompetentniji od mene da odredjuju terapiju za afekciju koze.

      ass dr med sc dragan milic