Na levoj potkolenici imam izrazene vene i kolor dopler je pokazao da je funcija vene prestala. Imam ceste upale sa trombozom, primam fraksarine , medjutim poboljsanje je kratkog daha. Imam bolove u celoj nozi, utrnulost i ukocenost. Kada i gde mogu da se javim i zakazem pregled.

    Odgovoreno: 27. 03. 2008.
    • Pregled mozete zakazati na telefonski broj ambulante vaskularne klinike KC nis 018 205 113. Od aprila meseca ambulanta ce raditi svakog dana. Neophodan je klinicki pregled radi procene daljeg lecenja. Takodje je potreban doppler pregled vena kao i krvna slika sa laboratorijskim nalazima. ass dr med sc Dragan Milic