Gojazna sam osoba tj. sa 35 godina imam 105 kg. Cula sam za metodu podvezivanja zeludca koja pomaze u gubljenju kilograma. Gde to moze da se obavi ? I molim za preporuku kome da se obratim. Unapred hvala !

    Odgovoreno: 27. 03. 2008.
    • Navedena metoda lecenja gojaznosti izvodi se u Hirurskoj Klinici KC Nis. Najbolje je da se za sve informacije raspitate kod dr Veroljuba Pejcica koji je uveo ovu metodu u klinicku praksu. Dr Veroljub Pejcic je direktor Centra za Minimalno invazivnu hirurgiju KC Nis. ass dr med sc Dragan Milic