Postovani, Imam 29 godina i imam problem ... Vise od mesec dana osecam bol u gonjem abdomenu, tacnije negde na ivici desnog rebranog luka ... bol se oseca samo na dodir (dovoljan je vrlo mali dodir) ... nema nikakvih promena na kozi i nema oteklina, samo ostar iritirajuci bol na dodir ... Bio sam na vadjenju krvi i rezultati su dobri, takodje i na rengenu i ultrtazvuku, doktor kaze da je sve OK ... ali ja i dalje osecam bol. Moram jos napomenuti da nisam imao nikakvu fizicku povredu a da sam ja toga svestan:). Od lekara sam dobio uput za hirurga uz konstatciju da nema pojma sta mi je (inace se dvoumio dali da me posalje kod hirurga ili fizioterapeuta) ... sta se to desava i sta mi je ciniti ... Molim Vas za vase misljenje i savet. Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 27. 03. 2008.
    • Najbolje je da se javite hirurgu na pregled. Dobro bi bilo da se uradi jedan rendgenski snimak grudnog kosa kako bi se iskljucila eventualna promena na kostanom sistemu. Mislim da nema nikakvih razloga za brigu i da je najverovatnije rec o benignoj stvari. U svakom slucaju ne iritirajte taj deo tela neko vreme (pritiskivanje, dodirivanje...)