Postovani diktore, molim Vas da mi odgovorite kako mogu da zakazem pregled kod vas u ambulanti i sta bi tom prilikom jos trebalo da imam. Moj problem su prosirene vene koje imam od detinjstva (sada imam 33 godine). Volela bih Vase misljenje i savet za lecenje. Unapred hvala

    Odgovoreno: 27. 03. 2008.
    • Ambulanta vaskularne klinike KC Nis u aprilu mesecu radice svakog dana od 8 do 14 h. Za raspored rada lekara mozete se raspitati na telefon ambulante 018 205 113. Potreban je samo uput lekara opste prakse. ass dr med sc Dragan Milic