Pre 10 dana uradjena mi je operacija vadjenja zucne kese laparoskopijom. Sto se tice samih rana nakon operacije nemama nikakvih bolova, ali ispod desnog rebarnog luka odmah nakon operacije osecala sam veoma jak bol i zatezanje. Na kontrolnom pregledu lekar mi je rekao da se ponekad tokom operacije desava povreda misica grudnog kosa i da mazem nimulid gel. Ja jos uvek imam taj bol, mada ne takvo jakog intenziteta. Da li ce to proci ili treba da se obratim lekaru neke druge specijalnosti? Unapred se zahvaqljujem na vasem odgovoru.

    Odgovoreno: 10. 10. 2009.

Komentari na pitanje: #41718

    • Vasilije Brkovic 01. 05. 2013.

      Molim vas. Ja sam iz podgorice. Magnetnom mi je ustanovljeneo da imam kamen u zucnoj kesi 38 mm. Ostali organi uredu i svi nalazi su ok. Pitam dali je zaista za operaciju. Dali je moguce da zakazem i da dodjem kod vas da to uradite uz neko kratko cekanje. Ovo govorim ja, za mene vma uvijek najaca medicinskaustanova. Veliki pozdrav.