Pre tri meseca sam imao infarkt i ugradjen mi je stend, posle toga sve je u redu sto se toga tice, ali ne smem da prestanem da pijem tiklodix, pre 3 dana imao sam operaciju analne fisure, medjutim pogodjen je krvni sud i dosta sam iskrvario, po su mi taj krvni sud podsili, medjutim i dalje po malo krvarim, doktor preporucuje ostanak u bolnici radi posmatranja ali zanima me da li ce se krvarenje samo zaustaviti i sta raditi u slucaju da se ne zaustavlja? Kako da se to zaustavi. . Hvala unapred

    Odgovoreno: 04. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Krvarenje ce se zaustaviti. Postoje nekoliko nacina na koji se to moze postici. Razlog vaseg jaceg krvarenja je bas taj sto pijete ticlodix koji 'razredjuje' krv i sprecava stvaranje krvnog ugruska. Samo slusajte savete vasih lekara i ne brinite.

      ass dr med sc dragan j milic