Poštovanje, hteo bih vas upitati za problem kod moje mame. Naime ona ima 60 god. A prije 2 god. Imala operaciju debelog crijeva i ugrađena joj je stoma na stomaku. Zadnjih mesec dana joj otiče leva noga od kolena prema dole komplet sa stopalom. I nema nikakvih bolova. Lp.

    Odgovoreno: 04. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Potrebno je da se mami hitno uradi dopler pregled vena nogu. Otok noge moze biti posledica tromboze dubokih vena i to treba ispitati. Nakon dopler pregleda vena nogu donece se i odluka o daljoj terapiji.

      ass dr med sc dragan j milic