Pisem iz Aleksinca,
    Ljubazno bih vas molio da mi odgovorite na pitanje da li se Discus Hernia moze leciti ili ublaziti lekovima ili ampulama ili samo operativnom metodom.
    Unapred zahvalan!!!

    Odgovoreno: 26. 02. 2007.

    • Discus hernia se naravno moze leciti lekovima i rehabilitacijom. Kod izvestnog broja pacijenata neophodna je hirurska intervencija kako bi se uklonili simptomi i sprecile moguce posledice u vidu ostecenja nerava.  Savetujem Vam da je javite neurohirurgu na pregled.