Poštovani, prije pet dana moj prijatelj je imao hitnu operaciju slijepog crijeva. Nakon toga, doktori su ustanovili da se stvari ne odvijaju kako bi treba, nakon čega su ga hitno uputuili u zagreb, kbc rebro na još jednu operaciju. Međutim, za sad je stalno na nekim terapijama, prima infuziju i niko od liječnika mu ništa ne govori. Da li to može biti opasno? Unaprijed zahvalna, armina.

    Odgovoreno: 20. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Zaista vam ne mogu nista reci bez uvida u medicinsku dokumentaciju i klinickog pregleda. Svakako da postoji razlog za oprez cim su kolege uputile bolesnika visoj instanci.

      ass dr med sc dragan milic