Pitanje za dr dragana milica postovani doktore, cuo sam za lecenje prosirenih vena u nisu, nekim specijalnim metodama. Imam rodjaku u hrvatskoj koja ima velikih problema sa prosirenim venama, i rekao sam joj da cu se raspitati. Ja ne znam da li vi to radite, a ako da molim vas da mi ostavite kontakt. Nadam se da radite i privatno. Unapred hvala

    Odgovoreno: 20. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Metoda lecenja po kojoj je nasa ustanova poznata primenjuje se u terapiji rana na potkolenici venskog porekla.
      dr zivic i ja nalazimo se u beogradu i necemo raditi u nisu bar jos 6 meseci. Inace privatno ne radim nigde.

      ass dr med sc dragan milic
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #39074

    • Postovanje. U beogradu zivim i zanima me da li jos vrsite preglede u beogradu? Unapred zahvalna.

    • Maja Pantelic 02. 03. 2010.

      Bolujem od ms-a od 13-te godine. Zivim u beogradu i lecim se na beogradskom institutu za neurologiju, kod dr sarlote mesaros. Zadrhtala sam od uzbudjenja i nade da ste na pragu izlecenjaod ove opake bolesti. Htela bih da i ja budem u tih 50-100 eksperimentalnih pacijenata, pa sta bude. Zelim i ja da se izlecim i vodim normalan zivot. Unapred zahvalna, i nadam se odgovoru, naime sta je sve potrebno od lezultata da biste me uzeli u obzir za vas projekat. Maja pantelic