Operisao sam kilu pre 10godina osećam da mi se ponovo vratila. Osećam tegobe pri hodanju. A posle lezanja bolje se osećam. Tegobe su ispod same mrezice koje se spustaju ka desnnom testisu, kila je sa desne strane operisana. Molim vas za savet sta da radim. Prijateljski pozdrav boško

    Odgovoreno: 20. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Jedini nacin da se utvrdi tacna dijagnoza je da se javite hirurgu na pregled. Recidivi nakon operacije kile ugradnjom mrezice su retki ali ipak moguci.

      ass dr med sc dragan milic