Postovani, molim vas da mi odrovorite da li je hitna operacija kamena u zucnoj kesi, ako je kamen 6-7 mm velicine i vec je usao u zucni kanal, a bolovi su jaki u cijelom abdomenu i sire se prema grudnoj kosti i ispod nje. S postovanjem, olivera zubac

    Odgovoreno: 12. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Hitnost operacije se odredjuje na osnovu klinickog pregleda pacijenta a ne samo na osnovu podataka koje ste vi dali tako da se ne mogu izjasniti o hitnosti operacije.

      ass dr med sc dragan milic