Poštovani doktore, još kao devojka sam imala vidljivo proširene venena nogama, koje su još više došle do izražaja tokom blizanačke trudnoće. Ipak sve do pre godinu dana nisam imala nikakvih problema osim estetske prirode. Pre godinu dana usled velikog napora nastalog tokom stajanja na sahrani, pojavio mi se otok na unutrašnjoj strani skočnog zgloba leve noge. Išla sam kod lekara opšte prakse i mazala lioton ali je otok uz neznatno smanjenje ostao sve do sada. Letos tokom boravka na moru, otok je počeo da me boli, a iznad na listu se pojavila velika modrica sa hematomom veličine oraha. Modrica se vremenom izgubila ali sam odmah probala da dođem kod vas na pregled jer su mi vas svi koje znam preporučili baš vas. Preko vaše sestre sam dobila i telefon i čak smo se i čuli ali na žalost vi ste otišli na odmor početkom avgusta i nisam pregledana. Juče su mi rekle vaše kolege da nećete biti na klinici do nove godine. Ja sam pažljivo pročitala sve vaše odgovore na ovom sajtu i nameravam da uradim kolor dopler nogu i da nekako dođem do vas na pregled, nebitno da li je to u beogradu ili nišu. U međuvremenu bih vas molila da mi savetujete da li da krenem sa nošenjem specijalnih čarapa i koje kompresije i da li da pijem phlebodia tablete i koliko. Unapred zahvalna ana

    Odgovoreno: 10. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Uradite dopler pregled vena i dodjite naredne subote (19. 9. 2009) u 11 h na kliniku za vaskularnu hirurgiju kc nis. Mozemo samo potvrditi termin pregleda narednog petka (javite mi se sms porukom na 064 14 66 444) .

      ass dr med sc dragan milic