Postovani, treba mi vasa pomoc. Zelela bih da uradim prsten na zeludcu, zbog prekomerne tezine. Gde mogu detaljnije da se raspitam oko toga i gde se to radi u beogradu? Hvala vam puno na odgovoru u napred. Pozdrav

    Odgovoreno: 10. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Da li se radi u beogradu ne znam ali znam da se radi u nisu u centru za minimalno invazivnu hirurgiju kc nis (dr veroljub pejcic) .

      ass dr med sc dragan milic
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #38042

    • Interesuje me gde se moze odraditi operacija postavljanja prstena na zeludcu bez uputa i koliko kosta, takodje dali je to rizicna operacija,