Postovani gospodine milicu, obracam vam se u ime moje majke dusanke 1956 godiste koja boluje vec nekih 10 godina od vena, , koristila je razne preparate kao i lekove prepisane od lekara iz sapca. I pored svega navedenog njoj se povremeno otvara rana na nozi i curi. Pocela joj je i druga noga da crveni. Gojazna je i bori se kilogramima. Ja sam licno dobila preporuku od jedne gospodje kojoj ste vi pomogli a odnosi se na isti slucaj kao kod moje majke pa vas molim da mi odgovorite da li postoji mogucnost da dovedem majku do vas u nis na pregled pa da vidimo da li postoji neko resenje za daljno lecenje jer smatram da ovu terapiju koju korist nije dovoljna. Unapred zahvalna ocekujem vas odgovor. Dijana aleksic majur - sabac.

    Odgovoreno: 09. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Ja se nalazim na usavrsavanju u beogradu tako da ne radim u nisu radnim danima. Mozete mi pustiti sms na 064 14 66 444 da vidimo da li mozemo da pogledamo vasu mamu naredne subote u nisu. Javite se naredne srede sms-om na gore dati telefon.

      ass dr med sc dragan milic