Molivas da mi pomognete imam 165 kg veliki problem sa kilazom uz to i na stakama sam posto sam polomi nogun2005 god, od tada sam seugojio 60 kg tako da me nteresuje ugradjivanje balona i kome da se obratim tel? I ako oze da se zna cena ugradjivanja balona. . Hvala unapred

    Odgovoreno: 09. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Znam da se ovom problematikom bavi dr veroljubom pejcicem koji je nacelnik centra za minimalno invazivnu hirurgiju u kc nis.

      ass dr med sc dragan milic