Postovani, moja baka ima 77 god. I pre 4 godine je operisala bruh po treci put, tom prilikom joj je ugradjena mrezica. Sve vreme (posle operacije pa do sada) je osecala teskobu u tom predelu ali u poslednje vreme i ostar bol. Buduci da se nije bas pridrzavala upustva lekara, da ne dize teske stvari, zanima me koliko ozbiljno njeno stanje moze da bude, buduci da ona trpi bolove i ne planira da ide kod lekara u vezi toga. Unapred se zahvaljujem na vasem vremenu

    Odgovoreno: 25. 08. 2009.
    • Poštovani,
      Nemoguce je dati odgovor na vase pitanje bez klinickog pregleda i utvrdjivanja razloga nastanka bola. Bol je uvek najava da se nesto desava te je potrebno uraditi dodatna ispitivanja.

      ass dr med sc dragan milic