Poštovani,
    Operisala sam žuč laparoskopski 18.05.2009. god., super sam podnela operaciju i dobro se oporavljam, ali me interesuje kada bih smela početi da se bavim malo jačim fizičkim aktivnostima, tipa vežbi za stomačne mišiće, možda čak i aerobikom?
    Hvala unapred na odgovoru, Sanja.

    Odgovoreno: 20. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Ne postoji tačan period koji je određen za početak bavljenja težim fizičkim vežbama nakon operacije. U principu to je dopušteno čim organizam to dozvoli. Obično 15-ak dana postoperativno ukoliko nije bilo komplikacija.
      ass dr med sc Dragan Milić. Pozdrav.