Poštovani,
    Gde se u Srbiji radi laserska operacija vena?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 20. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Radiofrekventna ablacija ( rf-closure fast) se radi u kliničkom centru u Kragujevcu a koliko ja znam za sada niko ne radi lasersko uklanjnje vena ( elves).
      ass dr med sc Dragan Milić. Pozdrav

Komentari na pitanje: #36981

    • Jedan od najboljih u evropi je zaista; dr. Nikolaus linde rorschacherstrasse 150 9006 st. Gallen scheiz 0041/71/250 17 17 www. Nikolauslinde. Ch n. Linde@bluewin. Ch; englisch, deutsch ja osobno sam radio kod njega. Super su i kao tim jer imaju i jednu nasu pa je laka komunikacija. U bolnici nemorate ostati, samo 4-sata pod kontrolom i mozete ici kuci. Sam zahvat je trajao kojih 15-minuta za svaku nogu i naravno priprema, nema narkoze-samo ona laksa sprica za svaki slucaj. Vidljivih tragova takodje nema, najveca rana je koliko ostane od uboda igle. Itd. . . . . Zato mnogi nasi idu knjemu! Cijena je stvar dogovora jer ste stranci!