Poštovani,
    Imam proširenu venu na levoj nozi već nekih 7 godina, dopler je pokazao da su ostale vene zdrave, kako još uvek nisam rađala interesuje me da li je bolja opcija vene operisati pre ili nakon trudnoće?
    Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 19. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Ako postoji insuficijencija ušća glavne safenske vene treba je operisati pre trudnoće, ukoliko insuficijencija ne postoji operacija ili sklerozacija vene može se uraditi i posle trudnoće i porođaja.
      ass dr med sc Dragan Milić. Pozdrav