Poštovani doktore,
    Već sam Vas kontaktirala pre par meseci. Da ne dužim - dg. Insufficintia venosa " pererica" chronica / cruris bill. Od terapije uzimam phlebodiu 600 1x1, cardiopirin i lioton gel. Početkom Septembra idemo na more, pa me interesuje kako da se ponasam tamo. Pretpostavljam da je sunce isključeno "što inače od malena ne volim" pa Vas molim da mi date par saveta u vezi toga.
    Puno pozdrava i uspeha u radu, Marta.

    Odgovoreno: 16. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Ponašajte se normalno i redovno uzimajte terapiju. Plivanje i boravak u vodi godi nogama dok je prekomerno izlaganje suncu nepoželjno.
      ass dr med sc Dragan Milić. Pozdrav.