Poštovani,
    Pre 2 god. sam imala upalu poslednjeg pršljena na kičmi, lekar mi je rekao da je to sinus i naravno otvorio to bolno i otečeno mesto i očistio bez anestezije, bolovi su bili očajni. Sada osećam da je pršljen opet naduven, a na mesto tog ožiljka pojavila se kao bubuljica koja povremeno puca. Recite mi šta mi je činiti, da li pomažu neki melemi? Ja se ne usudjujem da odem opet na to čišćenje!
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 02. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Jedini vid lečenja je hirurški. Ne postoje melemi koji bi rešili ovaj problem. Javite se hirurgu kako bi se izvršila drenaža.
      Hvala unapred.
      ass dr med sc Dragan Milić. Pozdrav