Poštovani,
    Molim Vas za objašnjenje i savet dostavljena bradavica prom. 1,5x1,5cm . Braonkasto bele površine. Na preseku belo-žućkaste boje čvrste koez. U nivou okolne kože neposredno uz bradavicu prisutno hemoragično područje crne boje - hematom. Dijagnoza: morbus paget carcinoma infiltrativum et invasivum, hg: I I, ng: I I. Prisutna je limfatična angioinvazija. Pa Vas ja molim da mi kažete da li se ovo sa uspehom leči i šta vi predlažete.
    Unapred puno hvala.

    Odgovoreno: 24. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Da, ovo oboljenje se leči. Treba da ispoštujete onkološki protokol koji se koristi kod ove dijagnoze (zračna i citoterapija). Potrebno je da se javite onkološkom konzilijumu koji će dati protokol Vašeg daljeg lečenja.
      ass dr med sc Dragan Milić