postovani Dr.Milicu,
    imam 22godine i operisala sam herniju pre nepune 2.godine,ali su mi doktori nekoliko meseci posle operacije rekli da imam herniju i sa druge strane,tj. da je u "nastajanju" i da ne podizem nista tesko dok ne resim da ponovo dodjem na operaciju.Posto imam neprijatna iskustva vezana za operaciju kroz koju sam prosla, molim vas da mi kazete da li postoji bilo koji drugi nacin za saniranje hernije?
    unapred se zahvaljujem

    Odgovoreno: 31. 03. 2007.

    • Postovana Gosp Sanja, Kile su defekt trbusnog zida i njihovo lecenje je jedino operativno. Operacija nije teska i siguran sam da neprijatno iskustvo nece biti ponovljeno i na drugoj operaciji. Neoperativno se nose pojasevi koji su suportivna terapija i ne mogu dovesti do izlecenja.
      S postovanjem,
      ass dr med sc Dragan Milic