Interesuje me da li postoji mogucnost hirurske korekcije Pectus carinatuma kod starijih osoba@(preko 25 godina},kada se zna da se te operacije rade u vremenskom periodu kada osoba ima od 12 do 15 godina?
    Unapred hvala,Dragan.

    Odgovoreno: 31. 03. 2007.

    • Postovani Dragane, Operacija je moguca pri cemu moram naglasiti da je sam rezultat intervencije tesko predvideti. U svetu postoje specijalizovane bolnice koje se bave ovim problemom. Savetujem Vam da odete na pregled kod grudnog hirurga koji ce proceniti Vas slucaj i proceniti operabilitet.
      S postovanjem,
      ass dr med sc Dragan Milic