Poštovani,
    U čeonom delu, kad opipam prstom u jednoj tački (1-2cm iznad desne obrve) osećam pod kožom kao neko zrnce. A i čini mi se da me još neki delovi čela bole na dodir. Radio sam rendgenski snimak sinusa, i doktorka kaže da su u redu. Šta bi moglo da bude??
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 30. 06. 2009.
    • Poštovani,
      Teško je tačno reći na osnovu Vašeg opisa o čemu se radi. U svakom slučaju radi se o benignoj promeni koja Vas ni na koji način ne ugrožava.
      Ass dr. med. sc. Dragan Milić. Pozdrav