Poslednjih tri nedelje imam bolove u nogama od kolena do stopala, grčeve, trnjenje i osećaj toplote, danas posle tog vremena desni zglob mi je otekao, bila sam kod neurologa pre 7 dana i uputio me je kod neurologa (zakazan je za 23.6.) nepušač sam ali radim 7 sati stojeći. Molim vas da mi kažete vaše mišljenje, imam krivu kičmu (skoliozu) a neposredno pre toga sam bila na šijacu masaži pa se plašim da nije to uzrok.
    Unapred zahvalna Danijela

    Odgovoreno: 23. 06. 2009.
    • Poštovani,
      nista se preciznije ne može reći bez kliničkog pregleda ali bi svakako korisno bilo da se uradi dopler pregled vena, laboratorijska analiza krvi i krvna slika sa određivanjem sedimentacije, fibrinogena, crp i mokraćne kiseline. Na ovaj način lakše bi se postavila prava dijagnoza.
      Pozdrav ass dr med sc Dragan Milić