Poštovani doktore,
    bila sam kod vas u januaru. Prepisali ste mi čarape i lekove flebodiju i kardiopirin. Modrica na nozi mi je mnogo manja, ali ne znam da li da nosim čarape i letos i kako da se ponašam dok sam na moru, pa bih po povratku sa mora došla na kontrolu. Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 23. 06. 2009.
    • Poštovani,
      terapija koju sam vam propisao najbolje rezultate daje ako se uzima dve do tri godine. Čarape treba da nosite takođe 2-3 godine a one bi inače trebale da se menjaju svakih 6 meseci. Na moru bez sunčanja, plivanje je dozvoljeno a kada niste na plaži poželjno je da nosite čarape kako ne bi doslo do pogoršanja bolesti.
      Pozdrav ass dr med sc Dragan Milić