Poštovani,
    već duže vreme (skoro 10-ak god.) imam pilonidalni sinus, sada već sa tri otvora (desna strana debelog mesa) koja luče žuti sekret nekada sa sukrvicom. Limfna žlezda mi je natekla i imam hroničan bol na tom mestu, ali najviše me brine to što me i cela desna noga hronično boli (posebno oko vena u predelu kolena i butine) i donji desni deo stomaka. Jako se plašim toga šta će mi doktor reći pa bih vas molio za neki savet i pomoć.
    Unapred hvala!

    Odgovoreno: 16. 06. 2009.
    • Poštovani,
      javite se hirurgu radi pregleda i dogovora oko operacije jer se pilodinalni sinus može lečiti samo hirurški. Uradite i dopler pregled vena desne noge kako bi se procenilo njihovo stanje.
      Pozdrav ass dr med sc Dragan Milić