Poštovani doktore,
    zanima me da li postoji neki savremeniji način operacije vena ili samo klasičan. Imam 31 god. nisam rađala a imam proširene vene na obe noge i popucale kapilare. Šta mi predlažete?
    Pozdrav

    Odgovoreno: 23. 05. 2009.
    • Poštovani,
      ako ne postoji insuficijencija ušća glavne safenske vene, vaše se vene mogu tretirati skleroterapijom (ubrizgavanje posebnog sredstva u venu koje dovodi do razaranja vene-Nis) a ukoliko postoji insuficijencija moguće je uraditu vnus intervenciju uz pomoć radiofrekvente energije (Kragujevac).
      Pozdrav ass dr med sc Dragan Milić