Postovani doktore.Pre par dana mi je se na analnom otvoru pojavila bolna  izraslina sa plavicastom tackom.Uplasio sam se jer do sada nisam nikada  imao probelma sa suljevim,a ni krvarenja pri stolici.Pijem dosta  tecnosti i imam redovnu stolicu.Cak i sada kada imam tu izraslinu nemam  problema sa stolicom i ne boli me pri njoj,takodje nemam ni  krvarenje.Ali me boli kada sedim i kada malo jace stisnem  izraslinu.Pomislio sam da je sulj pa sam kupio faktu kremu sa kojom se  mazem 3 puta dnevno vec dva dana i nema promena.Molim vas da mi  pomognete i kazete sta to moze biti.Ja cu se svakako obratiti svome  lekaru ali mnogo znaci vase misljenje.Unpred zahvalan.

    Odgovoreno: 03. 02. 2008.
    • Verovatno je da se radi o suljevima ili nekoj ragadi. Nastavite da  koristite factu mast i savetujem vam da uzmete i tablete Phlebodia 1x1  koje izvanredno deluju na smanjivanje simptoma izazvanih suljevima.  Potrebno je da vodite i adekvatnu higijenu anorektalnog preglada.  Svakako se javite kolorektalnom hirurgu na pregled koji ce postaviti  definitivnu dijagnozu.   ass dr med sc Dragan Milic